Dzierżawa pojemników na odpady komunalne od MPGO

Firma MPGO Sp. z o.o. w Krakowie informuje, że podpisywanie umów dzierżawy pojemników na odpady komunalne w poszczególnych miejscowościach gminy odbędzie się według załączonego harmonogramu: kliknij tutaj. Cennik dzierżawy dostępny w ulotce: pobierz. Mieszkańcy proszeni są o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości. Więcej informacji w rozwinięciu wiadomości.

 W załączeniu wzór umowy . W przypadku nieobecności w wyznaczonym terminie, mieszkańcy zainteresowani podpisaniem umowy proszeni są o kontakt osobisty w firmie MPGO na ul. Nowohuckiej 1 w Krakowie lub mailowy na adres: bok@mpgo.krakow.pl  . Jak poinformowało MPGO, nie ma możliwości wypełnienia umowy na dzierżawę pojemnika i przesłania jej do MPGO pocztą.

Przypominamy, że obowiązek wyposażenia posesji w pojemnik na odpady komunalne spoczywa na właścicielu posesji. Za miesiące lipiec, sierpień i wrzesień koszty dzierżawy pojemników na odpady komunalne pokrywała gmina, by ułatwić mieszkańcom przechodzenie ze starego systemu na nowy. Właściciel posesji nie musi podpisywać umowy dzierżawy z firmą MPGO – może zadecydować o zakupie własnego pojemnika, nowego bądź używanego.