W nawiązaniu do spotkania Szefów Gmin w dniu 16-07-2019 w sprawie przetargu „Partnerski Projekt Budowy Instalacji Odnawialnych Źródeł Energii dla Gmin Województwa Małopolskiego” informujemy, iż zdecydowaną większością głosów zapadła decyzja o unieważnieniu I części postępowania tj. instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji solarnych. Rozpoczynamy pracę związane z ponownym wszczęciem procedury przetargowej.

Uprzejmie informuje, iż w dniu wczorajszym tj. 11-07-2019 zostało wysłane do wszystkich Wykonawców oraz zamieszone na BIP-ie unieważnienie II i III części postępowania przetargowego.

BIP - WEJDŹ

Jednocześnie w stosunku do I i IV części trwa ocena ofert - w dniu wczorajszym zostały wysłane wezwania do firmy Hymon (najkorzystniejszej oferty)

logo UniaUprzejmie informujemy iż 27-06-2019 odbyło się otwarcie ofert przetargowych na realizację naszego wspólnego projektu. Postępowanie przetargowe było podzielone na 4 części. Niestety ceny złożone przez oferentów na trzy pierwsze części tj. dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznych i solarnych, dostawę i montaż pomp ciepła i dostawę i montaż kotłów na pellet przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na finansowanie zamówienia. W związku z powyższym w najbliższych dniach Wójtowie i Burmistrzowie wszystkich 41 Gmin będących w projekcie podejmą wspólną decyzję co do dalszych kroków związanych z postępowaniem przetargowym.

oze4

deklaracja

podmioty odbierajace odpady komunalne LOGO

szambo

edukacja ekologiczna

badzmy razem

baner www monitoring powiatrza

wfosigw3

Statystyki

Odsłon artykułów:
395904