Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych obniżeniem rachunków za prąd

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców zainteresowanych obniżeniem rachunków za prąd

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza małopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP do udziału w bezpłatnym spotkaniu on-line na temat efektywnego zarządzania energią w firmie.

Słowo wstępu należeć będzie do Dyrektora MCP dra Rafała Soleckiego, następnie głos zabiorą prowadzące spotkanie przedstawicielki Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A. – dr inż. Anna Dyląg oraz mgr inż. Anna Piórkowska.

W trakcie spotkania prowadzące przedstawią metody zarządzania energią w firmie i najbardziej opłacalne przedsięwzięcia w zakresie poprawy efektywności energetycznej. Nie zabraknie cennych informacji odnoszących się do monitorowania i optymalizacji zużycia energii, systemów zarządzania energią czy taryf energii elektrycznej dla MŚP. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także jak analizować faktury i umowy dystrybucyjne w celu ich dostosowania do warunków rzeczywistego zużycia energii.

Link do informacji:

https://www.mcp.malopolska.pl/ekodoradcy-dla-biznesu/aktualnosci/efektywne-wykorzystanie-energii-spotkanie-dla-firm

Termin spotkania (on-line): 30 listopada 2022 r. (środa) 

Godzina rozpoczęcia: 10:00 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o wcześniejszą rejestrację

Link do rejestracji:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=KEX8178NgkqcvHoYsQXfQNoHNGgUYkpFnbccMX77NYtUNkcyTUQzRUVWMzhETkNHUDhNUEFLRklYTy4u

W dzień poprzedzający spotkanie na wskazany adres e-mail przesłane zostanie zaproszenie z bezpośrednim linkiem do spotkania.

Spotkanie informacyjne organizowane jest w ramach Projektu Zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” LIFE–IP EKOMAŁOPOLSKA/LIFE19 IPC/PL/000005, który dofinansowany jest ze środków programu LIFE Unii Europejskiej oraz z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.